Yazar Mesaj
<  AS-Tedavide Alternatif Yöntemler  ~  AS de yeni bir yöntem buldum
fatih başarslan
MesajTarih: Pts Hzr 29, 2009 10:07 am  Alıntıyla Cevap Ver

Arkadaşlar hepimize geçmiş olsun...
Yaklaşık6 yıldır AS hastasıyım. İlk başlarda denemediğim ilaç kalmadı fakat ilaç kullanmayı sevmeyen birisiyim. Biliyorum ki ağrılarımın şiddetleneceği ilerki yaşlarda ağrı kesicile bir işe yaramayacak :(

Böyle bir arayış içerisinde iken Bir amerikan firmasının ürünleri ile karşılaştım ve denemeye başladım. 3. gün sonunda omurlarımdaki ağrının gittiğini söylersem abarttığımı düşünmeyiniz.

Firmanın ismini ve ürünleri burada anlatmayacağım. Sonuçta reklama girecektir.

Alternatif olarak ürünler hakkında bilgi almak isteyen olur ise:

Rabbim herkese acil şifalar nasip eylesin (Amin)

En son fatih başarslan tarafından Sal Hzr 30, 2009 2:27 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

muhasar
MesajTarih: Pts Hzr 29, 2009 12:41 pm  Alıntıyla Cevap Ver

fatih bey bu gibi söylemlerle çok karşılaşıyoruz. sizde taktir edersiniz bu işin pazarlamacıları çok.

rahatlıkla firma ve ürün bilgilerini paylaşabilirsiniz. biz burda şifaya yönelik her türlü reklama açığız. yeterki gerçekçi olsun.

bu firma ürünlerine garanti veriyormu. ambalaj şekli nedir. yasal yollarlamı geliyor. bu konularıaydınlattıktan sonra bizimde ilacın içeriğine kanaat getirirsek detaya ineriz.

bu konularda bilgi verirseniz sevinirim. mümkünse ilacın içeriğinide yazın....

Murat HASAR

Tel : 0506 308 36 30

E-Mail: murat_hasar@hotmail.com
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder
fatih başarslan
MesajTarih: Pts Hzr 29, 2009 1:02 pm  Alıntıyla Cevap Ver

merhabalar;;
sizde hakverirsiniz ki sağlık dedimmi birkaç kez düşünmek gerekir. Ürünlerin genelini dinlemek için gittiğim bir toplantıda Eklemlere özgürlük veren Freedom adında bir ürünlerini öğrendiğim firma ve ürünleri hakkında yaptığım araştırma sonucu Tarım köyişleri bakanlığı tarafından ürünlerin sağlıklı olduğuna dair yazılar ulaştı elime (Bilgi Edinme Servisinden)

Daha sonraları malumunuz üzerine ben bu firmadan ürün almaya ve kullanmaya başladım. Freedom dışında Omega 3 tablet ürününü de kullanmaya başladım. Ayrıca kremi de mevcut tabi kükürt içerikli bir ürün dışardan sürülüyor...

Firmanın 200 üzerinden gıda takviyesi adı altında ürünü var Türkiye de benim ilgilendiğim kısmı ise AS ile ilgili olanlarıdır.

Artık ürünleri indirimli aldığım için firma ilkeleri gereğince isimleri ve firmayı internet ortamında ismini kullanamıyorum :(

Fakat konu ile ilgili bilgi almak isteyen olursa (ürünleri direk firmadan %30 indirimli almaktan bahsediyorum) yardımcı olabilirim.

Unutmadan tüm ürünler FDA onaylı ve İslami Helallik belgesine sahiptir.

Tarım Köyişleri İzinlerini de eklemek gerekir.

Firma içecek olan Freedom için söylediği tek yan etki Çileğe karşı alerjisi olanların kullanmaması yönünde :)

memnun kalmadığınız ürünü ise 30 gün içinde gerekirse boş kutuauyla gerş verebilirsiniz.

Bazı konuları burada açıkça belirtememem konusunda hakvereceğinizi umuyorum.

Rabbim herkese acil şifalar nasip eylesin

muhasar
MesajTarih: Pts Hzr 29, 2009 1:31 pm  Alıntıyla Cevap Ver

fatih bey verdiğiniz bilgi için teşekkür ediyorum. ama benim kafamda hala şüpeler var. siz kullanın uzun vadede kan tahlilleri ve röntgenlerde durumunuzda düzelme kaydedilirse deneyebiliriz.

Murat HASAR

Başa dön
fatih başarslan
MesajTarih: Pts Hzr 29, 2009 2:08 pm  Alıntıyla Cevap Ver

kafanızdaki sorun nedir?
ben uzun süredir tahlil e röntgen eklimedim

virtue
MesajTarih: Pts Hzr 29, 2009 2:16 pm  Alıntıyla Cevap Ver

merhaba,

fatih bey bu ürünleri kaç aydır kullanıyorsunuz..
mesela 1-2 yıl önceki röntgenlerinizle şuanki röntgenleriniz arasında iyiye giden fark varmı..veya önceden olan tutulumunuz varmıydı, şuan nasıl..

bu ürünler tahminime göre network marketing yoluyla satılan ürünler..
yani üyelik sistemine göre satılan ürünler..
ve şuan piyasada bu tür firmaların inanılmaz sayıda ürünü var..
bizler burada bu tür ticari faaliyetlerden önce ürünler hakkında emin olmak istiyoruz..
bizde birkaç arkadaş olarak o tür bir ürün deniyoruz..
fakat kesin sonuç almadan bu şekilde sonucunda maddiyata giren bir konuda titiz davranıyoruz..kimseye çıkar sağlama konusunda bu siteyi kullandıramayız..
sizinle mümkünse kullandığınız ürünler hakkında telefonda konuşabilirmiyiz..
belki birkaç arkadaş da sizinle birlikte kullanarak daha iyi bir istatistik sağlamış oluruz..

bu konuda görüşebilirsek memnun olurum..

erdem
0532 470 5659
Başa dön
fatih başarslan
MesajTarih: Sal Hzr 30, 2009 8:39 am  Alıntıyla Cevap Ver

Erdem bey;
bir önceki yazımda da belirttiğim üzere uzun zamandır röntgen çekilmedim, As ile ilgili tahlil yaptırmadım en kısa zamanda kontrole gitmem gerekiyor...

Uyarınız için teşekkür ederim.

Evet ürünlerimiz network üzerinden ssatılıyor. O nedenle firma ve ürün hakkında bilgi yazmak istemedim. Kimsenin sağlığını kendi çıkarlarıma dahil edemem/etmem. O nedenledir ki işe girmeden önce Bakanlık onaylarını bakanlıktan teyid ettim.

Bu konunun istatistiki boyutu konusunda da elimden geleni yapmaya hazırım. Fakat bilmenizi istediğim bir konu var bu ürünler ilaç değil
sadece tedavi sürecini hızlandırıyorlar.

Elbette bir aaya gelelim derim
Fatih BAŞARSLAN

rabbim tüm hastalara acil şifalar nasip eylesin

En son fatih başarslan tarafından Sal Hzr 30, 2009 2:27 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

kalan
MesajTarih: Sal Hzr 30, 2009 8:53 am  Alıntıyla Cevap Ver

Bu network pazarlama ile satılan gıda takviyesi diye adlandırılan herbal life diye bir marka var acaba o mu diye aklıma geldi.Bu gıda takviyelerinin içeriği önemli bir çoğu bitkisel olduğu söyleniyor tarım bakanlığı onaylı vs ama bu takviyelerin tam içeriğini bilmek mümkün değil dışarıda FDA onaylı olunca bizim bakanlık doğrudan kabul ediyor yoksa bunu tahlil etmeleri zaten mümkün değil daha çok pazarlama üzerine üye toplamaya yönelik deneyen arkadaşların tecrübeleri önemli.
Başa dön
virtue
MesajTarih: Sal Hzr 30, 2009 9:03 am  Alıntıyla Cevap Ver

fatih bey benim kullandiklarımda bitkisel vitamin&besin takviyesi diye sınıflandırılıyor..bizim siteden bir arkadaşımızın 6 aylık kullanımı ve ağrılarının tamamen bitmesi üzerine bizde 3 arkadaş başladık ve bugün 6 hafta oldu..
genel olarak bir iyileşme veya ağrılarda geriye gidiş yok..
firma yetkilileride 3-4 ay kullanım tavsiye ettikleri için şuan bir yorum ve tavsiye yapamadık arkadaşlara..
bahsettiğim gibi adnan arkadaşımız bizim için belirleyici oldu bu konuda..kendisinin 1 yılı aşkın süredir ağrıları yok..

ali abi seninde bahsettiğin firmada bu kapsamda..ve benim bildiğim şuan türkiyede bu tür ürün pazarlayan 4-5 firma var..fazlasıda kesin vardır..
benim kullandıklarımda içinde hangi vitaminden ne dozda olduğu yazıyor fakat ne kadar doğrudur bilemiyorum..
fatih bu konuda senden ricam bir doktor kontrollerini yaptır..
sonra tekrar konuşalım konuyu..

erdem
0532 470 56 59
Başa dön
muhasar
MesajTarih: Sal Hzr 30, 2009 9:25 am  Alıntıyla Cevap Ver

arkadaşlar ilaçların içeriği yoksa kesinlikle kullanmayın. tarım bakanlığı önüne gelene onay veriyor.

bide onaylı olması önemli değil bizim hastalığımıza faydası varmı ona bakın. sağlık bakanlığıda onay versin isterse. tarım bakanlığı insan sağlığına zararlı olmayan her şeye onay veriyor. onlar için hangi hastalığa iyi geldiği önemli değil.

paralarınız saman alevi gibi uçup gider. bence bekleyin kullananlar onaylasın sonra deneriz.

erdem abi bu arada hasan beyden de sizdende haber bekliyorum. kullandığınız ilacı bende spariş verecektim ama biraz beklemek istedim... sizden onay alırsa bende denerim...

Murat HASAR

Başa dön
aysunyasar
MesajTarih: Prş Tem 02, 2009 2:54 pm  Alıntıyla Cevap Ver

Bende erdem beyden olumlu sonuç bekleyenlerdenim.Umarım faydası olur.İyi haberler getirmeniz dileğiyle.
Başa dön
Mesajları göster:   
Tüm saatler GMT +2 Saat

Sonraki başlık
Önceki başlık
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)
ASHAD - Ankilozan Spondilit Hasta Derneği Forum Ana Sayfası  ~  AS-Tedavide Alternatif Yöntemler

Bu forum kilitlenmiştir, yeni bir başlık açamazsınız, cevap gönderebilir ya da mesajları değiştirebilirsiniz   Bu başlık kilitlenmiştir, cevap yazamaz ya da mesajları değiştiremezsiniz

Forum Seçin:  

Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız