Yazar Mesaj
<  Misafir Defteri  ~  **İÇİNİZDE GÖKÇEK İKSİRİ KULLANAN VARMI?
serkanbalkaya
MesajTarih: Çrş Ağu 29, 2007 10:10 pm  Alıntıyla Cevap Ver

ARKADAŞLAR,,

HERKESE SAĞLIKLI GÜNLER,,

SİTEDE ARAMA YAPTIM VE GÖKÇEK İKSİRİ HAKKINDA BİR YAZI BULDUM..
NETTE BİR ÇOK ARAŞTIRMADA BU İKSİRİN İYİ GELDİĞİ SÖYLENİYOR,,

İÇİNİZDE KULLANAN VARMI ACABA?

BEN GÖKÇEK İKSİRİNİ BULAN KİŞİYE MESAJ ATTIM VE DEDİMKİ,,

MADEM SİZ BU ANKİLOZAN SPONDİLİT HASTALIĞINI İYİLEŞTİRDİĞİNİZİ SÖYLÜYORSUNUZ,

OZAMAN İYİLEŞEN HASTALARI BİZİMLE TANIŞTIRIN VE BİZDE BİLGİ PAYLAŞIMI YAPALIM DEDİM VE CEVAP BEKLİYORUM..

BENİM MERAK ETTİĞİM.PAHALI BİR İÇECEKTE DEĞİL AMA HİÇ A.S.'Lİ KULLANAN DUYMADIM.

KULLANAN VARSADA CEVAP YAZARSA İYİ OLUR,AKIBETİNİ MERAK ETTİMDE,,

HERHALDE 2000 ÜYESİ OLAN ASHAD'DA KULLANIPTA ŞİFA BULAN OLSAYDI,OZAMAN HEPİMİZ İYİLEŞMİŞ OLURDUK.

ARKADAŞLAR BU AÇMIŞ OLDUĞUM KONU,SİTEMİZDEKİ YENİ ÜYELERİ BİLGİLENDİRMEK AMACI TAŞIMAKTADIR,

KULLANIPTA İYİ GELDİĞİNİ SÖYLEYEN VARSADA BU ZAMANA KADAR NEDEN ÇIKMADI,,

REKLAM OLMASIN DİYE SİTE LİNKİ VERMEDİM,,

DENESEMMİ DİYORUM VE MESAJLRINIZI BEKLİYORUM,,,
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder
barisyaman
MesajTarih: Cum Ağu 31, 2007 1:45 am  Alıntıyla Cevap Ver

Merhabalar,

Serkan abi bu konuyu açmış olamana çok sevindim. Geçen hafta nette yapmış olduğum araştırmalar sonucu bu gökçek iksirini bende duydum ve epey bi düşümdüm bu konuyu açsam mı açmasam mı diye. Ama dikkat ettim ki bunu yapan adam tam bir şarlatan, söyledikleride tamamen savsata. Çünki forumlarında dikkat ettiysen rahatsızlık ne olursa olsun tek çözümü gökçek iksiri. Hemen forumda verdiği cevapta da kendi reklamını yapıyor. Birde yazılarını okursan sağlığımızla ilgili ne kadar önemli besin maddesi varsa onları sakın yemeyin diyor. En baştada söylediği kesinlikle peynir ve et yemeyin. Bu sence kabul edilebilir birşeymidir. Yine forumlarına bakıyorsun herşeyi ama herşeyi asidoza bağlıyor ve bundan kurtulmanın tek yolu gökçek iksiri ama yalnız o olmaz gökçek romatizma çayı, onun yanında gökçek hapı onunda yanında yok gökçek bilmemne kullanılması gerekiyor diye sürekli atıp tutuyor. O yüzden bu benim kendi düşüncem o adam bana göre tamamen bir şarlatandır. Sadece reklamını yapmak için 6-7 tane internet sitesi açmış hepsi birbirine bağlantılı tek amacı bu tür kronik rahatsızlıklar üzerinden para kazanmak, insanları kullanmak. Tabii bu benim kendi şahsi düşüncem, başkaları ne düşünür onuda bilemem. Ayrı bir konu daha forumlarında kimseninde bu şahısa karşı bir tane teşşekürünü bile görmedim. O da ayrı bir konu:) Benim aktarmak istediklerim bunlardı, bu konuyu açtığın içinde teşekkür ederim. Saygılarımla,
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder MSN Messenger
serkanbalkaya
MesajTarih: Cum Ağu 31, 2007 11:12 pm  Alıntıyla Cevap Ver

barış kardeşim sana katılıyorum..

o şahısla devamlı mesajlaştık ve bana dediki ben yıllardır fibromiyalji (kas ağrısı) hastasıydım ve bu hastalıktan kurtuldum dedi..

senin belirtmiş olduğun et ve peynir,,yumurta v.s.,,

bizim ihtiyaç duyduğumuz gıdaları alma diyor..mantıklı değil,,

ben kendisine mesajda dedimki göster bir kurtulanda tanışalım,bilgi paylaşımı yapalım dedim,

kendisi a.s.'den kurtulan birinin msn'ini sitede verdiğini ve sorulardan rahatsız olarak mail adresini silmesini bu şahıs ibrahim gökçekten istemiş,,

bana pek inandırıcı gelmedi,,sağlık bakanlığından onaylımı dedim cevap vermedi..

bilmiyorum,,

benim asıl amacım hastaları bilinçlendirmek,,

yalnız benim sağlık kitaplarından okuduğum kadarıyla sitrik asit bizim ağrıları artırıyor diye biliyorum,,tüm içeceklerde var bu asit,,

aslında bu konuda geniş bilgi vermek gerek konu açarak,,

yazı ile ilgilendiğin için ayrıca teşekkür ediyorum,,,

sağlıcakla,,,
Başa dön
Aragis
MesajTarih: Pzr Eyl 23, 2007 2:24 am  Alıntıyla Cevap Ver

selam arkadaslar. ben yaklasık 2 3 aydır gokcek ıksırını takıp edıyorm arastıyrom ama elle tutulur bir guvenılır kaynak bulamadım. bu adamın dedıklerı gercekten dogrumudur degilmidiri anlamak ıcın alıp denemeye karar werdım. benım hastalıgım a.s degil farklı bir hastalık hsv virusu yanı ucuk hastalıgı. bilim bu hastalıgın asla gecmeyecegını bagısıklık sıstemının zayıf oldugu anlar tekrarlayacagını soyluyor.(bende sureklı cıkıyor hiç eksık olmuyor nalet sey) ibrahim bey ise gokcek iksirinin o virusu yok edicegini soyluyor. benım baska carem kalmadı ya bunu denıycem yada denıycem 1 senedır cektıgım bu hastalık moralmen cokmeme sebeb oldu. denedıkten sonra (yaklasık 1 1,5 ayda etkısını gosterıcegı soylenıyor) buraya yazıcam.

gercektende bu gokcek ıksırı etkılıyse ki umarım oyledır. tek carem bu ıksır cunku bu adam buyuk adam. ama sanmıyorm her seye her hastalıga iyi gelen bir sey olamaz. olumsuzluk ıksırı gibi birsey ama denıycem :(
Başa dön
serkanbalkaya
MesajTarih: Pzr Eyl 23, 2007 5:52 pm  Alıntıyla Cevap Ver

aragis kardeşim

ben bu adama kaç kez mesaj yazdım,,bak dedim 2000 üyesi olan bir siteyiz
eğer şifa bulan olsaydı hepimiz şuana kadar duymuş olurduk..

mademki bu iksire çok güveniyorsun ankilozan spondilit hastası olupta kullanan ve şifa bulan bir hastanın mail adresini telefonunu veya ulaşabileceğimiz bir adresini verde gidelim görelim ve inanalım

adam bana dediki ben daha önce sitede iyileşen bir hastanın msn adrsini verdim ve çok rahatsız olduğunu söyledi dedi,,

ben şimdi diyorumki bir çaresiz hastalığa yakalanan insan kurtulunca bu hastalığa yakalananlar ile paylaşması yönlendirmesi ve görüşmesi gerekir

zaten doğru olsa adam bir kaç ashad'lıya ücretsiz vererek denemesini ister ve daha fazla para kazanır..

açıkçası bana pek mantıklı gelmedi,,

istersen kullan benden uyarması,,

burada bende dahil aylarca ot kaynatıp banyo yapan ve aylarca ne olduğu bilinmeyen otları kaynatarak içen ve bunlarada çok para verip sonradan üzülen arkadaşlar var

zaten bu sitenin amacı hem hastalık ile ilgili insanları bilinçlendirmek

hemde hastaların parasını sömüren insanlardan uzak tutmaya çalışmak...

saygılar
Başa dön
Aragis
MesajTarih: Sal Eyl 25, 2007 1:21 am  Alıntıyla Cevap Ver

pekı serkan kardes sen bagısıklı sıstemını guclendıren bir ilaç bitkı ıksır biliyormusun ve ya ıcınızde bilenınız varmı. ımmuex kullanıyorum fakay fayda etmıyor. hastalıgım cok sık tekrarlıyor
Başa dön
virtue
MesajTarih: Sal Eyl 25, 2007 12:37 pm  Alıntıyla Cevap Ver

aragis selamlar..

AS kronik bir hastalıktır..tanımında ilerleyici olduğuda ayrıca belirtilmektedir..
şuan bilimsel tıpta hastalığımızın çözümü maalesef yok..
AS'nin inişli ve çıkışlı bir periyot izlemesi normaldir..
düzenli egzersiz, ilaç kullanımı, yüksek moral motivasyon, dengeli beslenme, düzenli bir hayat, doğru oturuş ve duruş pozisyonları en etkili şekilde AS ile mücadele teknikleri olarak biliniyor..dönem dönem bizlerde sizler gibi alternatif tıp yöntemlerine kulak kabartıyoruz..çünkü evrende bunun çözümü olduğuna bende inanıyorum..
fakat şu dönemde tam anlamıyla bir çözüm bilinmiyor..
sende sitemizden kendine olumlu bilgileri alabilir hastalığını tanıyarak öncelikle kendi doktorun olmak yolunda adım atabilirsin..

sevgiler
erdem
Başa dön
Aragis
MesajTarih: Cum Eyl 28, 2007 10:22 pm  Alıntıyla Cevap Ver

virtue verdıgın oldugun bılgıler ıcın tesekkur ederım ama ben 2 oncekı msjımda belirttigim gibi AS hastası degil. HSV2 hastasıyım yanı genital herpes yani genital bolgede ucuk cıkması. bununda bilimde tedavisi yok o yuzden bagısıklık sıstemını guclendırırsem atakları daha seyreltebilirim diye dusunuyorum. onun ıcın bagısıklık sıstemıne takvıye yapan ılac,çay,ot vs.. bilen varmı diye soruyorm. madam as degılsın neden bu sitedesin diye sorarsan gokcek ıksırını arastırırken gordum o yuzden msj attım. SAygılar..
Başa dön
aytün
MesajTarih: Cmt Eyl 29, 2007 10:05 am  Alıntıyla Cevap Ver

merhaba aragis;
bağışıklık sisteminizi güçlendirmek istiyorsanaız size ''imuneks'' kullanmanızı tavsiye ederim.ekmek mayasından yapılmış bağışıklık sistenini güçlendiren doğal bir ilaç.beni aftlarımdan kurtardı.sizide uçuklarınınzdan kurtarabilir.
Başa dön
serkanbalkaya
MesajTarih: Cmt Eyl 29, 2007 10:57 pm  Alıntıyla Cevap Ver

sevgili aytün,,

semira hanım ve bende bu immunex ilacını kullandık ama bir etkisini görmedik halen ağzımdan aft çıkıyor,,

ağrılarımıda azaltmadı,

yani bir değişiklik yok,,

pahalı bir ilaç ve ssk karşılamıyor,, 25 ytl

denemek isteyen varsada bilmiyorum dediğim gibi biz kullandık bir şifasını görmedik.

diyeceksinki ne kadar kullandın ,,bir kutu içtim ben ,,

reçetesinde fayda görmek için devamlı yada şu kadar kutu kullanın demiyor

saygılar,,,
Başa dön
aytün
MesajTarih: Pzr Eyl 30, 2007 9:20 am  Alıntıyla Cevap Ver

serkan bey;
keşke hemen bırakmasaydınız!yazık olmuş!.biraz daha sabredebilmiş olsaydınız,faydasını görebilirdiniz.semira hanımda sizde kullanmaya devam edin.bende iki kutu kullandıktan sonra yararını görmeye başladım.herkesin bünyesi farklı çünkü.bende öyle bir eçirdiki,şimdi aklıma gelirse ara sıra kullanıyorum,yinede aft çıkmıyor artık :)
Başa dön
Aragis
MesajTarih: Cum Ekm 05, 2007 9:43 am  Alıntıyla Cevap Ver

aytün hanım sizin adınıza cok sevindim. ben daha once immunex i kullanmıstım dakat duzensiz olarak şimdi 1 haftadır gunde 1 tane alıyorm. umarım iyi gelir. birde ben gokcek ıksırınden vazgectım mantıklı dusununce zaten adamın dolandırıcı oldugu belli oluyor. bir ürün her hastalıga iyi gelemez.

ben kendim birkac bitki araştırdım. sizlerle paylasmak isterim gercekten cok şifalı bitkıler sizde google adlarını yazıp bakabılırsınız.

ekinezya/koni çicegi
çörekotu
panax ginseng
arısütü

bunlar ozellık bagısıklık sıstemını destekleyen we boylece cogu hastalıga iyi gelen bitkıler ayrıca saymakla bitmeye ozellıkleri var özellikle corekotunu tavsiye ederim
Başa dön
soykan
MesajTarih: Cum Ekm 05, 2007 2:49 pm  Alıntıyla Cevap Ver

Merhaba

Benim bildiğim kadarı ile zaten bagısıklık sistemimiz biraz yanlış çalıştıgı için direk etkileyen ilaç, bitki vs kullanmamamız gerekiyor. Hatta TNF alfa blokerların amacı bagısıklık sistemini baskılamak yani güclendirmek değil. O nedenle de vücut korunmasız kaldıgı için sürekli kontrol altında tutuluyorlar. Bagısıklık sistemini güçlendirmek amaclı da olsa bişeyler kullanacagınız zaman dr unuza danısmalısınız diye düşünüyordum.
bu arada ekinazyanın içinde bagısıklık sistemi hastalıgı olanlar kullanmasın yazar.
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder MSN Messenger
Turhan
MesajTarih: Pts Ekm 08, 2007 10:46 pm  Alıntıyla Cevap Ver

Arkadaşalar, ben Gökçek iksiri alama gaflatine düşmüş bir insanım. topluluk içine çıkıyorsanız yanlız yaşamıyorsanız bu meret kullanılacak gibi değil. Daha gerçekten işe yarıyormu yaramıyormu bakmadım bakamamda sanırım. böyle kokan bir şeyi hergün, günde 3-5 defa içerek kimse toplumsal yaşama katılamaz. sanki 1 kilo sarmısak yemişsiniz gib.
Başa dön
serkanbalkaya
MesajTarih: Sal Ekm 09, 2007 6:58 pm  Alıntıyla Cevap Ver

turhan bey siz cesaret isteyen bir şeyi yapmış ve iksiri kullanmışsınız,,

madem aldınız bu iksiri tamamen içinde,, bu adamın iddaasını çürütün,,atmadıysanız tamamen içmenizi ve ondan sonra yeni bir konu açarak görüşlerinizi yazmanızı rica ediyorum,,

saygılar,,,
Başa dön
Mesajları göster:   
Tüm saatler GMT +2 Saat

Sonraki başlık
Önceki başlık
1. sayfa (Toplam 3 sayfa)
Sayfa 1, 2, 3  Sonraki
ASHAD - Ankilozan Spondilit Hasta Derneği Forum Ana Sayfası  ~  Misafir Defteri

Bu forum kilitlenmiştir, yeni bir başlık açamazsınız, cevap gönderebilir ya da mesajları değiştirebilirsiniz   Bu başlık kilitlenmiştir, cevap yazamaz ya da mesajları değiştiremezsiniz

Forum Seçin:  

Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız